Офіційні правила проведення конкурсу «Вгадай та виграй купальник Yamamay» у соціальних мережах Facebook та ВКонтакті

 1. Найменування конкурсу (далі - Конкурс) – «Вгадай та виграй купальник Yamamay»
  1. Конкурс спрямований на популяризацію продукції під товарним знаком Yamamay (далі – «Товар»), проводиться з метою залучення уваги потенційних споживачів до Товару та стимулюванню споживчого попиту на Товар.
  2. Конкурс не є лотереєю або іншою, заснованою на ризику, грою. Визначення переможців Конкурсу відбувається згідно з цими Правилами. Для того щоб взяти участь у Конкурсі, не потрібно здійснювати будь-яких покупок.
  3. Територія проведення Конкурсу: Україна.
  4. Мова проведення конкурсу: українська.
  5. Місце проведення Конкурсу: офіційна сторінка Yamamay у соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/Yamamay.ua та офіційна група Yamamay у соціальній мережі ВКонтакті https://vk.com/yamamay_ukraine.
 2. Інформація про організатора Конкурсу
  1. Організатор Конкурсу – ТОВ «Крiстемела».
  2. Адреса місця знаходження Організатора – 04053, місто Київ, провулок Киянівський, будинок 3-7.
  3. Електронна адреса Організатора – info@fashion-pr.com.ua.
 3. Строки проведення Конкурсу
  1. Термін проведення Конкурсу – з 17.06.2016 по 30.06.2016 (включно):
 • оголошення переможців Конкурсу відбудеться не пізніше 04.07.2016 (включно);
 • вручення призів переможцям Конкурсу здійснюється у період з 04.07.2016 по 31.07.2016 (залежно від отримання Організатором необхідної інформації від Переможців згідно п. 9.2. Правил).
  1. Конкурс буде вважатися відкритим з моменту появи оголошення про початок Конкурсу та закритим з моменту публікації оголошення про закриття Конкурсу.
 1. Вимоги до учасників Конкурсу
  1. Учасниками Конкурсу можуть бути тільки громадяни країни, на території якої проводиться Конкурс (п. 1.3. Правил) у віці 18 років та старше, які є шанувальниками офіційної сторінки бренду Yamamay в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/Yamamay.ua та / або учасниками офіційної групи бренду Yamamay в соціальній мережі ВКонтакті https://vk.com/yamamay_ukraine.
  2. Працівники Організатора, а також члени їх сімей, афілійовані особи, члени їх сімей, а також працівники інших юридичних осіб, причетних до Організатора проведення Конкурсу, не мають права брати участь у Конкурсі.
 2. Порядок та строки інформування учасників Конкурсу
  1. Інформування Учасників Конкурсу проводиться шляхом розміщення цих Правил у соціальній мережі Facebook на офіційній сторінці бренду Yamamay за адресою https://www.facebook.com/Yamamay.ua у розділі «Нотатки» та шляхом розміщення цих Правил у соціальній мережі ВКонтакті в офіційній групі бренду Yamamay за адресою https://vk.com/yamamay_ukraine протягом усього строку проведення Конкурсу.
  2. Інформація про результати Конкурсу буде розміщена в соціальній мережі Facebook на офіційній сторінці бренду Yamamay за адресою https://www.facebook.com/Yamamay.ua та в соціальній мережі ВКонтакті в офіційній групі бренду Yamamay за адресою https://vk.com/yamamay_ukraine не пізніше 04.07.2016 (включно).
  3. Інформування Переможців здійснюється у порядку, зазначеному в п. 9.1. Правил.
 3. Призи
  1. Призами Конкурсу являються 2 (два) сертифікати на суму 2000 (дві тисячі) гривень кожен, які можна використати для придбання продукції бренду Yamamay, у період зазначений в п. 3.1. Правил. 1 (один) сертифікат для Переможця Конкурсу в соціальній мережі Facebook на офіційній сторінці бренду Yamamay за адресою https://www.facebook.com/Yamamay.ua та 1 (один) сертифікат для Переможця Конкурсу в соціальній мережі ВКонтакті в офіційній групі бренду Yamamay за адресою https://vk.com/yamamay_ukraine.
  2. Зобов'язання Організатора щодо якості призів обмежені гарантіями, наданими їх виробниками.
 4. Порядок участі в Конкурсі
  1. Для того, щоб взяти участь у Конкурсі, необхідно у період з 17.06.2016 по 30.06.2016 (включно)  виконати наступні дії:
 • ознайомитися з Правилами Конкурсу;
 • мати зареєстрований на ім'я Учасника діючий профіль (акаунт) в соціальній мережі Facebook та бути шанувальником сторінки https://www.facebook.com/Yamamay.ua та / або мати зареєстрований на ім'я Учасника діючий профіль (акаунт) в соціальній мережі ВКонтакті та бути учасником групи https://vk.com/yamamay_ukraine;
 • натиснути share («Поділитися») конкурсним постом на своїй сторінці, використовуючи хештег #YamamayRocksMaldives;
 • у коментарі до конкурсного поста правильно вказати всі назви ліній / купальників з літньої колекції Yamamay, які зображені на картинці, у відповідності номерам (1.; 2.; 3.; 4.);
 • мати відкритий профіль в соціальній мережі Facebook та / або в соціальній мережі ВКонтакті з можливістю отримувати повідомлення.
  1. Приймається лише один (перший) варіант назв ліній / купальників від одного (кожного) Учасника.
  2. У якості відповіді враховується лише перший коментар без додаткових коментарів та редагування. Відредагований коментар, коментар з помилками та назви не всіх ліній не вважатиметься правильним.
  3. Не допускається участь у Конкурсі більше одного разу. Переможцем не може бути обрано одного Учасника для соціальних мереж Facebook та ВКонтакті.
 1. Порядок визначення Переможців
  1. Кількість Переможців Конкурсу: 2 (два). 1 (один) Переможець Конкурсу в соціальній мережі Facebook на офіційній сторінці бренду Yamamay за адресою https://www.facebook.com/Yamamay.ua та 1 (один) Переможець Конкурсу в соціальній мережі ВКонтакті в офіційній групі бренду Yamamay за адресою https://vk.com/yamamay_ukraine.
  2. Серед всіх Учасників, хто виконав умови Конкурсу (п. 7. Правил) та правильно вказав всі назви ліній / купальників з літньої колекції Yamamay, Переможців буде обрано методом випадкової вибірки на сайті random.org.
 2. Порядок видачі призів Переможцям
  1. Після завершення Конкурсу представники Організатора у термін до 04.07.2016 зв'язуються з Переможцями Конкурсу через профіль Переможця в соціальній мережі Facebook та / або через профіль Переможця в соціальній мережі ВКонтакті для уточнення більш зручного способу передачі призу.
  2. Для отримання призу, Переможцям необхідно надати посилання на свій профіль у соціальній мережі Facebook та / або свій профіль у соціальній мережі ВКонтакті, а також копію паспорта, контактний номер телефону, e-mail та поштову адресу на електронну пошту info@fashion-pr.com.ua.
  3. Під отриманням призів мається на увазі купівля за 1 (одну) грн.
  4. Призи буде вручено у термін не пізніше 31.07.2016 (залежно від отримання Організатором необхідної інформації від Переможців згідно п. 9.2. Правил).
  5. У випадку, якщо Організатору не вдалося зв'язатися з Переможцями Конкурсу через профіль Переможця в соціальній мережі Facebook та / або через профіль Переможця в соціальній мережі ВКонтакті, Організатор залишає за собою право відправити призи Переможцям будь-яким зручним Організатору способом за відомою Організатору адресою Переможців Конкурсу. У випадку, якщо Організатору невідомі адреси Переможців Конкурсу, вважається, що Організатор виконав свої зобов’язання щодо передачі призів.
  6. Організатор залишає за собою право змінити призи на інші, еквівалентні за вартістю.
  7. Грошовий еквівалент призів не видається.
  8. Отримані Переможцями призи обміну не підлягають.
  9. У разі відмови Переможців Конкурсу від призів за будь-якої причини, Організатор залишає за собою право відмінити видачу призів без будь-якої компенсації та без визначення нових Переможців.
 3. Інші положення
  1. Учасник Конкурсу підтверджує, що, беручи участь у Конкурсі, він ознайомився з цими Правилами та згоден з ними.
  2. Організатор має право змінити ці Правила або скасувати Конкурс цілком або частково, при цьому повідомлення Учасників про зміну Правил чи скасування Конкурсу проводиться в соціальній мережі Facebook на офіційній сторінці бренду Yamamay за адресою https://www.facebook.com/Yamamay.ua та в соціальній мережі ВКонтакті в офіційній групі бренду Yamamay за адресою https://vk.com/yamamay_ukraine.
  3. Організатор залишає за собою право видалити конкурсний пост без пояснення причин.
  4. У разі отримання Організатором персональних даних Учасника, Учасник, надаючи такі дані, тим самим дає свою згоду на обробку його персональних даних Організатором будь-яким способом з метою комунікацій, інформаційного обміну та надання призу в рамках цього Конкурсу, а також на передачу його персональних даних третім особам, що здійснюють безпосередню реалізацію умов Конкурсу.
  5. Організатор залишає за собою право не вступати в письмові переговори або інші контакти з Учасниками Конкурсу крім випадків, передбачених цими Правилами.
  6. Організатор не відповідає за відсутність можливості у Учасників взяти участь у Конкурсі (повну або часткову), яка виникла в результаті обставин, які не підпадають під відповідальність Організатора Конкурсу.
  7. Всі Учасники Конкурсу самостійно оплачують всі свої витрати, пов’язані з участю в Конкурсі (у тому числі, витрати, пов'язані з доступом в Інтернет).

Адреси магазинів Yamamay в Україні:

м. Київ, ТРЦ Dream Town, Оболонський проспект, 1-Б (1-й поверх, атріум «Греція»);

м. Київ, ТРЦ Gulliver, площа Спортивна, 1-А (2-й поверх);

м. Київ, ТРЦ SkyMall, проспект Генерала Ватутіна, 2-Т (2-й поверх);

м. Київ, ТРЦ «Аладдін», вулиця Михайла Гришка, 3А (2-й поверх);

м. Одеса, ТРЦ City Center, проспект Маршала Жукова, 2 (1-й поверх).